Rakstiet vai zvaniet, labprāt atbidēsim uz visiem Jūsu jautājumiem!

Kontakti

uspot kontakti - 29 363 172

uspot kontakti - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tehniskais atbalsts

uspot kontakti - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Sazinieties ar mums

Ar ko mēs nodarbojamies

  1. Hostings
  2. Mājas lapas
  3. SEO
  4. Interneta Mārketings
  5. WEB dizains
Hostings, jeb mājas lapas uzturēšana ir viens no svarīgākajiem lielumiem. Laikā, kad ļoti liela informācijas daļa ir pieejama internetā ir ļoti svarīgi, lai Jūsu mājas lapa darbotos stabili un bez pārtraukumiem. Mūsu serveris atrodas vienā no lielākajiem un drošākajiem datu centriem pasaulē, un mēs vienmēr strādājam pie tā uzlabošanas. Mums nav zemākā cena tirgū, taču mēs varam piedāvāt daudzus bonusus, un draudzīgu tehnisko atbalstu.
Piedāvājam dažādas veida mājas lapas. Mums ir gan bezmaksas mājas lapas, kuras tiek izveidotas ar konstruktora palīdzību, gan individuāli izstrādātas mājas lapas. Veicam arī esošu mājas lapu uzlabošanu. Visiem projektiem ir pieejams administrācijas panelis un lietošanas pamācība. Vienalga vai Jums ir liels, vai pavisam mazs budžets, esam pārliecināti, ka vērsim piedāvāt lielisku mājas lapas risinājumu.
Mājas lapas izveidošana ir tikai pirmais solis veiksmīgai darbībai interneta vidē. SEO jeb Sarch Engine Optimization (mājas lapas optimizēšana meklētājsistēmām) ir tikpat svarīgīga darbība, kā mājas lapas izveidošana. Veidojot mājas lapas, mēs maksimāli ievērojam pamata SEO standartus, lai pēc mājas lapas palaišanas tā parādītos meklētējsistēmās pēc iespējas ātrāk. Taču tas ir tikai pats sākums. Ja zināt kādus rezultātus vēlaties panākt, mēs varam palīdzēt tos realizēt.
Interneta mārketinga(reklāma internetā) ir ļoti labs veids kā piesaistīt papilus apmeklētājus savai lapai. Mūsdienās 90% cilvēku informāciju, kā arī produktus un pakalpojumus meklē internetā. Reklāma internetā ir arī viena no lētākajām reklāmām, bez tam, Jūs pats varat izvēlēties reklāmas budžetu. Arī rezultātus ir iespējams izmērīt daudz precizāk nekā citās nozarēs. Pirms tērēt naudu reklāmai mēs piedāvājam veikt mini tirgus izpēti, kurā noskaidrosim, kas vispār tiek meklēts.
Mājas lapas dizains nenooliedzami ir pats pirmais ko Jūsu mājas lapas apmeklētājs ierauga. Mēs piedāvājam dažādus mājas lapu variantus un daudzus gatavus mājas lapu dizainus, kurus pielāgojam katra individuālajām vajadzībām, taču, ja vēlaties kaut ko savādāku vai īpašāku, piedāvājam izstrādāt mājas lapas individuālo dizianu, kurā tiks izmantotas jaunākās interneta dizaina tendences. Mēs uzklausīsm Jūsu vēlmes, pēc kurām tiks izstrādāts individuālais dizains.