Atlaides, atlaides, atlaides

Atlaides, atlaides, atlaides

Esam ieviesuši atlaižu sistēmu hostingam. Pasūtot hostingu uz 12 vai 24 mēnešiem, attiecīgi tiek piešķirta atlaide 10% un 20%. Sīkāk ar jauno piedāvājumu varat iepazīties hostinga lapā »

Bezmaksas hostings

Bezmaksas hostings

  1 bezmakasas hostinga mēnesis - vienkārši pieskaties un izmēģiniet hostingu bez maksas! Mājas lapu konstruktors arī iekļauts 3 bezmaksas hostinga mēneši - pārnākot no citas hostinga kompānijas, vai pasūtot gatavo mājas lapu Vairāk » 6 bezmaksas hostinga mēneši - pasūtot individuāli izstrādātu mājas lapu.Vairāk »

Palielinām diska vietu

Palielinām diska vietu

  Hostinga plānam U1 ir palielināta diska vieta no 500 mb uz 1GB, hostinga plānam U2 diska vieta palielināta no 1GB uz 2GB.Šāds diska apjoms ir pilnībā pietiekošs mājas lapām ar 1000+ bildēm, vairākām e-pasta kastītēm, dažādām satura vadības sistēmām (CMS) un pat nelielam interneta veikalam. Sīkāk ar jauno piedāvājumu varat iepazīties hostinga lapā »

  • 1
  • 2
  • 3

Atlaides, atlaides, atlaides

atlaides

Esam ieviesuši atlaižu sistēmu hostingam. Pasūtot hostingu uz 12 vai 24 mēnešiem, attiecīgi tiek piešķirta atlaide 10% un 20%.
Sīkāk ar jauno piedāvājumu varat iepazīties hostinga lapā »

Vairāk šajā kategorijā: « Bezmaksas hostings

Ar ko mēs nodarbojamies

  1. Hostings
  2. Mājas lapas
  3. SEO
  4. Interneta Mārketings
  5. WEB dizains
Hostings, jeb mājas lapas uzturēšana ir viens no svarīgākajiem lielumiem. Laikā, kad ļoti liela informācijas daļa ir pieejama internetā ir ļoti svarīgi, lai Jūsu mājas lapa darbotos stabili un bez pārtraukumiem. Mūsu serveris atrodas vienā no lielākajiem un drošākajiem datu centriem pasaulē, un mēs vienmēr strādājam pie tā uzlabošanas. Mums nav zemākā cena tirgū, taču mēs varam piedāvāt daudzus bonusus, un draudzīgu tehnisko atbalstu.
Piedāvājam dažādas veida mājas lapas. Mums ir gan bezmaksas mājas lapas, kuras tiek izveidotas ar konstruktora palīdzību, gan individuāli izstrādātas mājas lapas. Veicam arī esošu mājas lapu uzlabošanu. Visiem projektiem ir pieejams administrācijas panelis un lietošanas pamācība. Vienalga vai Jums ir liels, vai pavisam mazs budžets, esam pārliecināti, ka vērsim piedāvāt lielisku mājas lapas risinājumu.
Mājas lapas izveidošana ir tikai pirmais solis veiksmīgai darbībai interneta vidē. SEO jeb Sarch Engine Optimization (mājas lapas optimizēšana meklētājsistēmām) ir tikpat svarīgīga darbība, kā mājas lapas izveidošana. Veidojot mājas lapas, mēs maksimāli ievērojam pamata SEO standartus, lai pēc mājas lapas palaišanas tā parādītos meklētējsistēmās pēc iespējas ātrāk. Taču tas ir tikai pats sākums. Ja zināt kādus rezultātus vēlaties panākt, mēs varam palīdzēt tos realizēt.
Interneta mārketinga(reklāma internetā) ir ļoti labs veids kā piesaistīt papilus apmeklētājus savai lapai. Mūsdienās 90% cilvēku informāciju, kā arī produktus un pakalpojumus meklē internetā. Reklāma internetā ir arī viena no lētākajām reklāmām, bez tam, Jūs pats varat izvēlēties reklāmas budžetu. Arī rezultātus ir iespējams izmērīt daudz precizāk nekā citās nozarēs. Pirms tērēt naudu reklāmai mēs piedāvājam veikt mini tirgus izpēti, kurā noskaidrosim, kas vispār tiek meklēts.
Mājas lapas dizains nenooliedzami ir pats pirmais ko Jūsu mājas lapas apmeklētājs ierauga. Mēs piedāvājam dažādus mājas lapu variantus un daudzus gatavus mājas lapu dizainus, kurus pielāgojam katra individuālajām vajadzībām, taču, ja vēlaties kaut ko savādāku vai īpašāku, piedāvājam izstrādāt mājas lapas individuālo dizianu, kurā tiks izmantotas jaunākās interneta dizaina tendences. Mēs uzklausīsm Jūsu vēlmes, pēc kurām tiks izstrādāts individuālais dizains.

Jaunākie darbi

BIRTI
Jelgavas autoskola
NTE
BPA
BPA Logo
BCG vizītkartes
SC-Rebar Word un Powerpoint blankas
SC-Rebar vizītkartes
SC-Rebar Logo
Prev Next

Atsauksmes